מערכת שעות "עינות ירדן" - כיתות י' - י"א


 

 

 

י' - 1

יגאל ב.צ

י' - 2 

 ליעד

י' - 3

שלי

י"א - 1

ענת טל

   י"א - 2

ברק

י"א - 3

מיטל

יום ראשון

1

 בוקר טוב

 8:35 - 8:45

 8:45 - 9:30

תנ"ך
מאירה

לשון והבעה
לאה י.

ספרות
שלי

מתמטיקה
זאביק,מיכאל,אילן,עדנה

2

9:35 - 10:20

שילוב אזורי/שיטות מחקר/כימיה/חקלאות מיטל,איסמעיל,מירי

חינוך גופני
ברק,ריקי

3

הפסקה

 10:20 - 10:40

 10:40 - 11:25

            שילוב אזורי/פסיכולוגיה/כימיה/חקלאות     מיטל,איסמעיל,מירי

חינוך גופני
ברק,ריקי

4

11:30 - 12:10

שילוב,אזורי/פסיכולוגיה

 מיטל,

היסטוריה
רונית

תנ"ך
מאירה

לשון והבעה
לאה י

5

12:15 - 13:00

היסטוריה
רונית

היסטוריה
יגאל

לשון והבעה
לאה י.

אנגלית
פמלה,רוית יעל,מישל

6

13:05 - 13:45

לשון והבעה
לאה י.

היסטוריה
יגאל

היסטוריה
רונית

אנגלית
פמלה,רוית יעל,מישל

7

צהרים

13:45 - 14:15

14:15 - 14:55

אנגלית
רוית,קרין,פמלה,מישל

ביולוגיה/גיאוגרפיה/תנ"ך5
מיה,שחר,מאירה

8

15:00 - 15:45

אנגלית
רוית,קרין,פמלה,מישל

ביולוגיה/גיאוגרפיה/תנ"ך5
מיה,שחר,מאירה

יום שני

1

 בוקר טוב

 8:35 - 8:45

 8:45 - 9:30

מתמטיקה
מיכאל,זאביק,עדנה,אילן

אזרחות
יגאל כהן

לשון והבעה
לאה י

ספרות
רול נדיה

2

9:35 - 10:20

מתמטיקה
מיכאל,זאביק,עדנה,אילן

תנ"ך
מאירה

ספרות
רול נדיה

היסטוריה
יגאל כ

3

הפסקה

 10:20 - 10:40

 10:40 - 11:25

אנגלית
רוית,קרין,פמלה,מישל

ספרות
רול נדיה

אזרחות
יגאל כ

לשון והבעה
לאה י

4

11:30 - 12:10

חינוך וחברה
יגאל ב.צ

חינוך וחברה
ליעד

חינוך וחברה
שלי

חינוך וחברה
ענת טל

חינוך וחברה
ברק

חינוך וחברה
מיטל

5

12:15 - 13:00

חינוך גופני
ברק,ריקי,פנינה

ספרות
רול נדיה

היסטוריה
יגאל כ

תנ"ך
מאירה

6

13:05 - 13:45

חינוך גופני
ברק,ריקי,פנינה

לשון והבעה
לאה י

ספרות
רול נדיה

אזרחות
יגאל כהן

7

צהרים

13:45 - 14:15

14:15 - 14:55

ביולוגיה/תיאטרון
כנרת,ישראל

מתמטיקה
זאביק,מיכאל,אילן,עדנה

8

15:00 - 15:45

ביולוגיה/תיאטרון
כנרת,ישראל

מתמטיקה
זאביק,מיכאל,אילן,עדנה

יום שלישי

1

 בוקר טוב

 8:35 - 8:45

 8:45 - 9:30

בית מדרש/תיאטרון
מאירה,ענת ע

גאוגרפיה/ביולוגיה/ב.מדרש
שחר,מיה,מאירה

2

9:35 - 10:20

בית מדרש/תיאטרון/גיאוגרפיה
מאירה,ענת ע,שחר

ביולוגיה/ב.מדרש
מיה,מאירה

3

הפסקה

 10:20 - 10:40

 10:40 - 11:25

בית מדרש/תיאטרון/גיאוגרפיה
מאירה,ענת ע,שחר

ביולוגיה/ב.מדרש
מיה,מאירה

4

11:30 - 12:10

              מבוא למדעים            כנרת,לאוניד,איסמעיל

תנ"ך
מאירה

אזרחות
יגאל כהן

ספרות
רול נדיה

5

12:15 - 13:00

אנגלית
רוית,פמלה,מישל

שילוב אזורי/סוציולוגיה/חקלאות/תיאטרון ורד,מירי,ענת ע

6

13:05 - 13:45

אנגלית
רוית,פמלה,מישל

שילוב אזורי/סוציולוגיה/חקלאות/תיאטרון /כימיה ורד,מירי,ענת ע

7

צהרים

13:45 - 14:15

14:15 - 14:55

מתמטיקה
מיכאל,זאביק,עדנה,אילן

שילוב,אזורי/מדעי החברה/כימיה/תיאטרון ורד,מיטל,איסמעיל,ענת ע

8

15:00 - 15:45

מתמטיקה
מיכאל,זאביק,עדנה,אילן

שילוב אזורי/מדעי החברה/כימיה ורד,מיטל,איסמעיל

יום רביעי

1

 בוקר טוב

 8:35 - 8:45

 8:45 - 9:30

חינוך פיננסי/חוק.ומשפט/אזורי אסון/רדיו/   זכויות האדם
אילן,יאיר,ברק,איריס,ישראל

לשון והבעה
לאה י

ספרות
רול נדיה

תנ"ך
מאירה

2

9:35 - 10:20

חינוך פיננסי/חוק.ומשפט/אזורי אסון/רדיו/   זכויות האדם
אילן,יאיר,ברק,איריס,ישראל

היסטוריה
רונית

ספרות
רול נדיה

לשון והבעה
לאה י

3

הפסקה

 10:20 - 10:40

 10:40 - 11:25

              מבוא למדעים            כנרת,לאוניד,איסמעיל

ספרות
רול נדיה

לשון והבעה
לאה י

היסטוריה
יגאל כ

4

11:30 - 12:10

              מבוא למדעים            כנרת,לאוניד,איסמעיל

מתמטיקה
זאביק,מיכאל,אילן,עדנה

5

12:15 - 13:00

תנ"ך
מאירה

ספרות
נדיה

תנ"ך
שירה

מתמטיקה
זאביק,מיכאל,אילן,עדנה

6

13:05 - 13:45

מתמטיקה
מיכאל,זאביק,עדנה,אילן

לשון והבעה
לאה י

היסטוריה
יגאל כ

ספרות
רול נדיה

7

צהרים

13:45 - 14:15

14:15 - 14:55

ספרות
נדיה

היסטוריה
יגאל

לשון והבעה
לאה י.

אנגלית
פמלה,רוית יעל,מישל

8

15:00 - 15:45

היסטוריה
רונית

לשון והבעה
לאה י.

ספרות
שלי

אנגלית
פמלה,רוית יעל,מישל

יום חמישי

1

 בוקר טוב

 8:35 - 8:45

 8:45 - 9:30

ספרות
נדיה

תנ"ך
שירה

לשון והבעה
לאה י.

אנגלית
פמלה,רוית יעל,מישל

2

9:35 - 10:20

לשון והבעה
לאה י.

תנ"ך
שירה

היסטוריה
רונית

שילוב אזורי/מדעי החברה/כימיה/תיאטרון ורד,מיטל,איסמעיל,ישראל

3

הפסקה

 10:20 - 10:40

 10:40 - 11:25

לשון והבעה
לאה י.

ספרות
נדיה

היסטוריה
רונית

שילוב אזורי/פסיכולוגיה/כימיה/חקלאות/תיאטרון מיטל,איסמעיל,מירי,ישראל

4

11:30 - 12:10

היסטוריה
רונית

לשון והבעה
לאה י.

תנ"ך
שירה

שילוב,אזורי/פסיכולוגיה/כימיה/חקלאות/תיאטרון מיטל,איסמעיל,מירי,ישראל

5

12:15 - 13:00

שילוב.אזורי/כימיה/סוציולוגיה/חקלאות  איסמעיל,ורד,מירי

ספרות
רול נדיה

תנ"ך
מאירה

אזרחות
יגאל כהן

6

13:05 - 13:45

         שילוב.אזורי/כימיה/סוציולוגיה          איסמעיל,ורד

אזרחות
יגאל כ

לשון והבעה
לאה י

ספרות
רול נדיה

7

צהרים

13:45 - 14:15

14:15 - 14:55

                   שילוב אזורי/מחול                 רותי

ביולוגיה/גיאוגרפיה
מיה,שחר

8

15:00 - 15:45

                   שילוב אזורי/מחול                 רותי

גיאוגרפיה
שחר